Akademi Përkujtimore për Ibrahim Rugovën - Bota Sot
Akademi Përkujtimore për Ibrahim Rugovën

Zvicra

E mërkurë, 17 tetor 2018

Akademi Përkujtimore për Ibrahim Rugovën

Më: 26 janar 2018 Në ora: 09:27
Lidhja Demokratike e Kosovës dega në Zvicër

LDK-së Dega në Zvicër në koordinim të ngushtë me Nëndegën e LDK-së në Gjenevë, me rastin e 12 vjetorit të shkuarjes në amshim të Presidentit historik, Dr. Ibrahim Rugova, organizon Akademi Përkujtimore

Të dashur aktivist, bashkatdhetar të nderuar, kemi nderin të ju ftojmë në Akademinë Përkujtimore të 12 vjetorit të shkuarjes në amshim të Presidentit historik, Dr. Ibrahim Rugova.

Në këtë akademi do të marrin pjesë përfaqësues nga Kosova, Diaspora dhe miqë Zvicëran nga Gjeneva.

Akademiado të mbahet më 28 Janar 2018, duke filluar nga ora 17.30.

Adresa: 10 Rue Budines 1217 Meyrin- Geneve.

Për më shumë informata kontaktoi në numrin e tel: 079/742 55 55 Ismet Mjaku, kryetar i Nëndegës së LDK-së në Gjenevë.

LDK-së, Dega në Zvicër

Komisioni për Informim

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test