Gjilan, pronari i lokalit sulmon klientin nga Zvicra - Bota Sot
Gjilan, pronari i lokalit sulmon klientin nga Zvicra

Zvicra

Gjilan, pronari i lokalit sulmon klientin nga Zvicra

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 10:00
Ilustrim

Policia e Kosovës e ka arrestuar një të dyshuar, shtetas i Zvicrës, pasi që i njëjti në gjendje të dehur, në një kafiteri ka hedhur gjësende të forta në mënyrë të pakontrolluar.

Rasti ka ndodhur mesnatën e kaluar në Gjilan.

Sipas Policisë, pronari i kafiterisë ishte përfshirë në rast, duke e sulmuar fizikisht të dyshuarin dhe duke i shkaktuar  lëndime të rënda trupore dhe të njëjtit i është ofruar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa njësit policore janë në kërkim të pronarit të kafiterisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...