“Rroftë Ushtria e Kosovës” - Bota Sot
“Rroftë Ushtria e Kosovës”

Zvicra

“Rroftë Ushtria e Kosovës”

Nga: A.M. Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 13:31
Jetmira Avdili

Jetmira Avdili është humanistja e cila jeton në Zvicër. Me rastin e  krijimit të ushtrisë së Kosovës ajo ka publikuar një fotografi me uniformë.

Ajo në mbi shkrimin e foto së shpërndarë në Facebook ka shkruar se ndihet krenare.

Postimi i plotë:

Kosova thotë: Ushtria është për çdo person që jeton në Kosovë! Faleminderit dhe jam krenar për ju! Rrnoft Ushtrija e Kosovës ..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...