Demarkacioni me Malin e Zi nesër në komisionin për punë të jashtme - Bota Sot
Demarkacioni me Malin e Zi nesër në komisionin për punë të jashtme

Aktuale

E shtunë, 20 janar 2018

Demarkacioni me Malin e Zi nesër në komisionin për punë të jashtme

Më: 14 janar 2018 Në ora: 08:45
Foto ilustrim

Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër fillon sesionin e ri me mbledhjen e komisionit për punë të jashtme, diasporë dhe investime strategjike, ku do të shqyrtohet projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi.

Takimi do të mbahet  në ora 9:30,  në sallën S-1.

Përndryshe, Kuvendi njoftoi se të hënën do të mbahet edhe mbledhja e kryesisë, por më vonë u njoftua se ajo do të mbahet të mërkurën.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test