Bota Sot
ora 10:28lajmet aktuale E mërkurë, 24 gusht 2016
Aktuale
Video

Hyseni të angazhohemi cdo kund kundër ekstremizmit

“Perceptimi është që baza është islamike, e  kemi për obligim si shoqëri si shumicë myslimane...

Bajrami: Qytetarët mund të dalin në protesta edhe pa ftesë të partive opozitare

"Sa i përket veprimeve të cilat pritet t’i ndërmarrim ne si  Nisma në Kuvend apo jashtë Kuvendit i ngelen...

Haxhiu: Xhemati jonë ka nevojë edhe për tema tjera veç atyre fetare

“Unë besoj që xhemati jonë ka nevojë edhe për tema tjera me trajtu jo vetëm ato tema fetare. Dhe besoj se ne si...

Qeriqi: Thaçi po na ofendon si qytetarë dhe si ushtarë

“Janë vende të dyshimta, mund të jenë dhe jam shumë i bindur që këto janë vet skenarët e...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test