Bota Sot
ora 00:10lajmet aktuale E hënë, 29 maj 2017
Video

Hoti: Për katër vite qeverisje do ta bëjmë buxhetin 5 miliardë euro

Kandidati për kryeministër nga LDK-AKR-Alternativa, Avdullah Hoti, gjatë një bashkëbisedimi me të rinjtë e...

Veseli dhe Haradinaj në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli së bashku me Ramush Haradinajn, kryetarin e AAK-së, mban...

Lëvizja Vetëvendosje mban tubim me gra dhe vajza

Lëvizja Vetëvendosje ka mbajtur një tubim me gratë dhe vajzat në Prishtinë. Kandidati i Lëvizjes...

Hoti: Me këtë marrëveshje do të nxisim investimet zvicerane

“Unë shpresoj që përmes kësaj  marrëveshje tani krijohet një kornizë e re...

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test