Murat Meha takohet me Bill Clinton - Bota Sot
Murat Meha takohet me Bill Clinton

Aktuale

E premte, 21 shtator 2018

Murat Meha takohet me Bill Clinton

Më: 20 prill 2018 Në ora: 21:10
Bill Clinton dhe Murat Meha

Kryeshefi Ekzekutiv i Agjencisë Kadastrale të Kosovës u befasua për të mirë në Norvegji.

Ai ka takuar atje ish-presidentin amerikan Bill Clinton, i cili po kryen një turne në Europë për të folur lidhur me të ardhmen e Bashkimit Europian dhe Brexit.

Nga pamjet e publikuar, shihet se...

Lajmin e plotë me foto mund ta lexoni te Mediat Shqiptare, duke klikuar KËTU.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test