Të gjithë sytë tek gjoksi i saj... - Bota Sot
Të gjithë sytë tek gjoksi i saj...

Bota e Yjeve

E hënë, 29 maj 2017

Të gjithë sytë tek gjoksi i saj...

Nga: BOTA SOT Më: 19 maj 2017 Në ora: 22:45
Tallia Storm

Ajo është parë zakonisht me veshje të guximshme nëpër ngjarje në tapetin e kuq.

Por Tallia Storm ka befasuar të gjithë në natën e premten me pamjen e saj seksi në Festivalin e 70-të të Filmit në Kanë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 18-vjeçare dukej si një princeshë me një fustan rozë, të qëndisur me lule, me dekolte ekstreme e pa sytjena, derisa zbriti në kryeqyteti francez për premierën e filmit Okja.

E qeshur dhe plotë sharmë, Tallia u konsiderua si një ndër yjet më tërheqëse./BS/

Image
Image
Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test