Lëvizje seksi në pishinë, ‘fluturon’ Nicole Scherzinger - Bota Sot
Lëvizje seksi në pishinë, ‘fluturon’ Nicole Scherzinger

Bota e Yjeve

E martë, 19 qershor 2018

Lëvizje seksi në pishinë, ‘fluturon’ Nicole Scherzinger

Nga: Bota sot Më: 19 qershor 2017 Në ora: 19:32
Nicole Scherzinger

Ajo njihet për talentin e saj të vallëzimit, pasi edhe ka bërë si pjesë e grupit Pussycat Dolls.

Dhe Nicole Scherzinger nuk kishte frikë që të shfaqte fleksibilitetin e saj të dielën, derisa po vallëzonte përreth pishinës në LA, përcjell Bota sot.

38 vjeçarja është shfaqur seksi në bikini duke bërë lëvizje akrobatike dhe vallëzime.

Këngëtarja dukej e mahnitshme me format e saj trupore./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test