Modelja britanike thyen rrjetin, pozon 100% nudo (+18) - Bota Sot
Modelja britanike thyen rrjetin, pozon 100% nudo (+18)

Bota e Yjeve

E hënë, 16 korrik 2018

Modelja britanike thyen rrjetin, pozon 100% nudo (+18)

Nga: Bota sot Më: 13 gusht 2017 Në ora: 10:54
Demi Rose

Demi Rose ka treguar edhe një herë se është një ndër femrat më të nxehta aktualisht në planet.

Modelja britanike ka realizuar një set të ri në plazh për Cape Verde, përcjell Bota sot.

22-vjeçarja në këtë set është zhveshur e tëra, dhe e shtrirë në rërë dhe e lagur, ajo i ka lënë pak vend imagjinatës.

Në fokus të kamerës, janë gjoksi i saj dhe të pasmet bombastike, me të cilat ajo rivalizon edhe Kim Kardashian-in./BS

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test