Kim kalon një natë romantike me Kanye West - Bota Sot
Kim kalon një natë romantike me Kanye West

Bota e Yjeve

E shtunë, 26 maj 2018

Kim kalon një natë romantike me Kanye West

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 19:22
Kim Kardashian

Kim Kardashian është paraqitur serish në veshje elegante derisa kalon momente romantike së bashku me bashkëshortin e saj Kanye West.

Mediat më herët kanë raportuar se çifti pret një fëmijë nga nëna surrogate dhe Kim ka thënë se do ta bëjnë të ditur këtë kur të jenë të gatshëm.

Derisa ata presin fëmijën e tretë, Kim dhe Kanye kalojnë  momente të bukura në Los Anxhelos.  

Çifti është dukur pranë njëri-tjetrit derisa largohen nga shou privat i Dave Chappelle në The Peppermint Club.

Image
Kim Kardashian dhe Kanye West
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test