Mariah nuk tregon vetëm të dashurin por edhe gjoksin - Bota Sot
Mariah nuk tregon vetëm të dashurin por edhe gjoksin

Bota e Yjeve

E diel, 15 korrik 2018

Mariah nuk tregon vetëm të dashurin por edhe gjoksin

Më: 20 shtator 2017 Në ora: 20:25
Mariah Carey dhe Bryan Tanaka

Në disa foto-postime të njëpasnjëshme nëpër rrjetet sociale u vendos në qendër të kritikave të ndjekësve të saj, që e akuzonin se kishte modifikuar fotot.

“Boll modifikove fotot! Pranoje veten ashtu siç je ose shko në palestër”, ishin komentet e tyre në adresën e Mariah Carey.

Ndoqi këshillën apo pranoi veten? Kjo mbetet në vlerësimin e gjithsecilit, por këngëtarja 47-vjeçare u shfaq në publik në një restorant në Los Anxheles me të dashurin e saj, Bryan Tanaka, 34 vjeç.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test