E bronztë, 36 vjeçarja nxjerr këmbët dhe gjoksin seksi - Bota Sot
E bronztë, 36 vjeçarja nxjerr këmbët dhe gjoksin seksi

Bota e Yjeve

E hënë, 16 korrik 2018

E bronztë, 36 vjeçarja nxjerr këmbët dhe gjoksin seksi

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2017 Në ora: 15:09
Alessandra Ambrosio

Ajo ka shkaktuar stuhi me paraqitjet e saj në pista të modës.

Dhe të enjten mbrëma Alessandra Ambrosio dëshmoi pse është ndër modelet më të mira dhe më të kërkuara të momentit, derisa mori pjesë në amfAR Gala në Itali, gjatë Javës së Modës atje, përcjell Bota sot.

36 vjeçarja mahniti me pamjen, kur u paraqit me një fustan të gjatë të bronztë, duke vënë në pah asetet e saj.

Bukuroshja ekspozoi njërën këmbë me të çarën e fustanit, derisa vëmendjen e mori gjoksi shpërthyes, me një dekolte të hapur./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test