Modelen shqiptare super-seksi e zë gjumi buzë detit, por plazhistët ‘përvëlohen’ nga format e saj… - Bota Sot
Modelen shqiptare super-seksi e zë gjumi buzë detit, por plazhistët ‘përvëlohen’ nga format e saj…

Bota e Yjeve

E diel, 15 korrik 2018

Modelen shqiptare super-seksi e zë gjumi buzë detit, por plazhistët ‘përvëlohen’ nga format e saj…

Më: 23 shtator 2017 Në ora: 09:04
Gjelbrona Gashi

Gjelbrona Gashi është një nga modelet më seksi. Dhe për të qenë e tillë, duket se ajo i kushton shumë vëmendje vetes.

Modelja publikon në rrjetet sociale shumë fotografi, ku ajo shfaqet tejet seksi dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi Gjelbrona ka publikuar disa fotografi, ku shfaqet në plazh e shtrirë edhe siç duket e ka zënë gjumi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test