Pamela Anderson në stadium, kujt po i jep zemër? - Bota Sot
Pamela Anderson në stadium, kujt po i jep zemër?

Bota e Yjeve

E diel, 15 korrik 2018

Pamela Anderson në stadium, kujt po i jep zemër?

Më: 26 shtator 2017 Në ora: 09:31
Pamela Anderson

Ylli i Baywatch-it Pamela Anderson ishte fotografuar duke pare e emocionuar  të dashurin e saj Adil Rami gjatë fitores së Marsejës në Toulouse të dielën në mbrëmje.

Mesfushori francez luajti për 90 minuta në fitoren 2-0 të skuadrës së tij në Velodrome të Stade, ku Olumpique shkoi në vendin e pestë në Ligën 1.

Image

Çifti filloi lidhjen qëkuar u takuan në  Los Anxhelos dhe më pas ata konfirmuan se ishin në një marrëdhënie së bashku.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test