Po, kjo është Meg Ryan - Bota Sot
Po, kjo është Meg Ryan

Bota e Yjeve

E premte, 20 korrik 2018

Po, kjo është Meg Ryan

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 19:23
Meg Ryan dhe John Mellencamp

Ajo dikur ishte ëmbëlsira e Hollywood-it dhe më pas filloi me kirurgji estetike.

Aktorja ishte ylli i filmave romantikë, por sot ajo duket krejtësisht ndryshe.

Meg Ryan, 55-vjeç, nuk është shfaqur në film për një kohe të gjatë, por fotografët e vunë re në një shëtitje në Nju Jork. Ylli i filmave romantikë "Kur Harry takoi Sally", "Ju keni postë" dhe "The Romance in Seattle" ka ndryshuar mjaft shumë gjatë dekadës së fundit.

Meqenëse Hollywoodi është i vetmi imperativ që të jesh më i ri, Meg ra nën presion dhe shkoi edhe në disa operacione. Përveç shtrëngimit të fytyrës, ajo mbushi buzët e saj, por sot nuk duket aq mirë, transmeton KosovaPress.

Aktorja shkoi në Nju Jork me të dashurin John Mellencamp, një muzikant me të cilin u ribashkua vitin e kaluar pas një pushimi që zgjati për një vit. Të dy ata ishin të veshur në rroba sportive.

Image
Meg Ryan dhe John Mellencamp
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test