Suri: Ku është babi? - Bota Sot
Suri: Ku është babi?

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Suri: Ku është babi?

Më: 20 shtator 2012 Në ora: 12:57

Suri Cruise ka mbaruar javën e parë të shkollës dhe i tregon çdo ditë babait të saj përmes telefonit apo Skype se cfarë i ka ndodhur. Megjithatë atë e bijë nuk janë takuar realisht prej më shumë se një muaj dhe Tom Cruise po shijon jetën e tij prej beqari.Orët e para të së enjtes, Tom është fotografuar ndërsa largohej nga një klub nate në Londër bashkë me një grua misterioze.Aktori po xhiron filmin e tij të radhës 'All You Need Is Kill'. Tom është një baba i përkushtuar për tre fëmijët e tij, Suri, Isabella dhe Connor, me të cilët mban një marrëdhënie në distancë.

Suri tani jeton me nënën e saj në New York pas divorcit të prindërve në verën e këtij të viti.


Herën e fundit që ajo është takuar me të atin ka qenë 16 gushti, ku shijuan disa ditë pushimi në Disney.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test