Charlize Theron seksi për revistën “Max” - Bota Sot
Charlize Theron seksi për revistën “Max”

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Charlize Theron seksi për revistën “Max”

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:10

Charlize Theron në versionin hot për kopertinën e revistës “Max”. Aktorja 37-vjeçare tregon për jetën e saj që nga periudha e adoleshencës, ku ka qenë “e shëmtuar” dhë pa të dashur tek sukseset hollivudiane.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test