Kidman depresion pas ndarjes nga Cruise - Bota Sot
Kidman depresion pas ndarjes nga Cruise

Bota e Yjeve

E hënë, 29 gusht 2016

Kidman depresion pas ndarjes nga Cruise

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:57

Nicole Kidman ka folur për herë të parë për median duke pohuar një betejë të vështirë me depresionin pas divorcit me aktorin Tom Cruise. Ylli i Moulin Rouge u martua me aktorin e Mission Impossible në vitin 1990 në moshën 23 vjeçare dhe adoptoi dy fëmijë përpara ndarjes në vitin 2001. Në një artikull të një reviste ajo zbulon se tanimë beson se është martuar në një moshë shumë të re. “Vërtet u martova shpejt. Kam patur gjithsesi një martesë fantastike për një periudhë të gjatë”, tha Kidman.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test