Kelly Brook rikthen vitet ’80 - Bota Sot
Kelly Brook rikthen vitet ’80

Bota e Yjeve

E enjte, 25 gusht 2016

Kelly Brook rikthen vitet ’80

Më: 6 tetor 2012 Në ora: 20:26

Kelly Brook është shfaqur në një eveniment mode në Londër, me një veshje dhe krehje flokësh që të rikthente shumë prapa në kohë. Bëhet fjalë për vitet ’80. E megjithatë, modelja 32-vjeçare britanike dukej sërish shumë tërheqëse dhe seksi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test