Lola Luma: Në Shqipëri realizova fotosesionin më të nxehtë - Bota Sot
Lola Luma: Në Shqipëri realizova fotosesionin më të nxehtë

Bota e Yjeve

E premte, 26 gusht 2016

Lola Luma: Në Shqipëri realizova fotosesionin më të nxehtë

Më: 14 tetor 2012 Në ora: 17:19

Ajo është një nga emrat që vazhdon të sfilojë për kompani të ndryshme në Shtetet e Bashkuara, duke mos dashur të jetë shumë e pranishme me skandale nëpër media. Një personi të qetë si Lola Luma sigurisht që suksesi nuk i mungon. E lidhur prej një kohe në fejesë me djalin e një diplomati shqiptar, Luma vazhdon karrierën e saj si modele dhe aktore atje. Këtë verë ishte edhe në Shqipëri për vizitë, ku realizoi një fotosesion të nxehtë, i cili vazhdon të komentohet ende. ‘’Këtë verë kur isha në Shqipëri kam realizuar fotosesionin më të mirë për momentin, album ky që më ka gjetur më të zhveshur se kurrë. Tani po punoj si modele për Terani Couture, në New York. Muajin që vjen, jam e ftuar nga Albanian-American Society Foundation për festimin e100-vjetorit të Pavarësisë së Shqipërisë, që do të zhvillohet në City Hall (Bashki) të New Yorkut’’, thekson Lola e pasionuar pas vizitës në Shqipëri, duke na dhuruar kështu imazhe të nxehta me linja perfekte të trupit.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test