Rihana kërkon sërish një burrë - Bota Sot
Rihana kërkon sërish një burrë

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 gusht 2016

Rihana kërkon sërish një burrë

Më: 17 tetor 2012 Në ora: 12:22

Rihana duket fantastike dhe elegante ndërsa shfaqur e veshur me një fustan të kuq dhe e shtrirë përtokë. Këngëtarja e njohur nga Barbadosi pozon në një seri fotografish për numrin e nëntorit të revistës “Vogue”. Një prej imazheve e tregon këngëtaren në shkretëtirë ndërsa në të gjithë rastet provokuese e sensuale Rihana mbetet e dëshiruar nga fansat.Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test