Joanna Krupa s’duket e shqetësuar pse i duken ato - Bota Sot
Joanna Krupa s’duket e shqetësuar pse i duken ato

Bota e Yjeve

E shtunë, 30 korrik 2016

Joanna Krupa s’duket e shqetësuar pse i duken ato

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 22:53

Fotografët që ndjekin nga pas modelen dhe aktoren polako- amerikane, Joanna Krupa, do kenë shqyer sytë kur e kanë parë se ajo po dilte për në një restorant me të fejuarin e saj, e veshur në këtë mënyrë. Modeles, që shumë e krahasojnë me Heidi Klum, i dukej gjoksi, edhe pse ajo kishte veshur një bluzë sipër.

Por ajo nuk dukej aspak e shqetësuar nga kjo gjë.

33 vjeçarja që ka pozuar për Playboy nuk dukej në siklet, por as i dashuri i saj, Romain Zago, pronar i klubit të famshëm të natës Zago.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test