Lisa Madden po bëhet një supermodele - Bota Sot
Lisa Madden po bëhet një supermodele

Bota e Yjeve

E diel, 28 gusht 2016

Lisa Madden po bëhet një supermodele

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 12:21

Lisa Madden zbulon se që prej kohësh kur ka nisur të modelojë po e shijon në maksimum jetën përballë kamerave. Bukuroshja 19 vjeçare ka përfunduar xhirimet për edicionin e katërt të “Ireland’s Next Top Model” duke garantuar vlerësim pozitiv edhe nga supervizorja e saj Elle Macpherson.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test