Heidi Montag ka ç'far të tregoj - Bota Sot
Heidi Montag ka ç'far të tregoj

Bota e Yjeve

E shtunë, 30 korrik 2016

Heidi Montag ka ç'far të tregoj

Më: 21 tetor 2012 Në ora: 16:37

Pasi i është nënshtruar dhjetra operacioneve plastike Heidi Montag është krenare të shfaqet në “Vegas skript club”. Këtë javë ajo pohoi se ka shpenzuar jo pak por 1 milion dollarë për shërbimet e saja. Teksa pozonte përpara kamerave dhe paparacëve, 26 vjeçarja është shfaqur pa reçepeta dhe duket qartazi gjoksi i saj i zmadhuar.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test