Emily VanCamp në kopertinën e GQ - Bota Sot
Emily VanCamp në kopertinën e GQ

Bota e Yjeve

E mërkurë, 27 korrik 2016

Emily VanCamp në kopertinën e GQ

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 11:30

Emily VanCamp ka pozuar për kopertinën e revistës së famshme GQ. Aktorja 26 vjeçare ka reklamuar format e trupit përmes fotografive provokative e veshur në të kuqe dhe të bardhë. Efekti publicitar i Emily është i sigurtë pasi linjat e saja janë përfekte për të bërë për vete meshkujt dhe femrat. Biondja tanimë pohon për revistën se “ndjehem gjithnjë sikur jam duke luajtur një rol kur vishem me fustane të bukura”.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test