Emily VanCamp në kopertinën e GQ - Bota Sot
Emily VanCamp në kopertinën e GQ

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Emily VanCamp në kopertinën e GQ

Më: 23 tetor 2012 Në ora: 11:30

Emily VanCamp ka pozuar për kopertinën e revistës së famshme GQ. Aktorja 26 vjeçare ka reklamuar format e trupit përmes fotografive provokative e veshur në të kuqe dhe të bardhë. Efekti publicitar i Emily është i sigurtë pasi linjat e saja janë përfekte për të bërë për vete meshkujt dhe femrat. Biondja tanimë pohon për revistën se “ndjehem gjithnjë sikur jam duke luajtur një rol kur vishem me fustane të bukura”.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test