Krysten me fustanin ‘triplo’ - Bota Sot
Krysten me fustanin ‘triplo’

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Krysten me fustanin ‘triplo’

Më: 24 tetor 2012 Në ora: 10:58

Lëvizje trefishe ajo e artistes amerikane Krysten Ritter. Në tapetin e kuq brunia 30-vjeçare kishte veshur një fustan që i tregonte hapur tre zonat ‘strategjike’. Këmbën, shpinën dhe ijet. Një zgjedhje pikante që mund të lexohet në dy mënyra, dëshira për të rënë në sy ose sfida me modën dhe elegancën.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test