Krysten me fustanin ‘triplo’ - Bota Sot
Krysten me fustanin ‘triplo’

Bota e Yjeve

E premte, 29 korrik 2016

Krysten me fustanin ‘triplo’

Më: 24 tetor 2012 Në ora: 10:58

Lëvizje trefishe ajo e artistes amerikane Krysten Ritter. Në tapetin e kuq brunia 30-vjeçare kishte veshur një fustan që i tregonte hapur tre zonat ‘strategjike’. Këmbën, shpinën dhe ijet. Një zgjedhje pikante që mund të lexohet në dy mënyra, dëshira për të rënë në sy ose sfida me modën dhe elegancën.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Çfarë tenton të arrijë Thaçi me përuljen që bëri para lapidarit të serbëve në Grackë të Lipjanit?

    Kërkon të “blejë" paqe me Serbinë

    Të heqë akuzat që janë përfolur ndaj tij

    Të mohoj gjenocidin serbë në Kosovë

    Të duket i mirë para ndërkombëtarëve

    Shiko rezultatet
test