Kardashian tregon efektet e dietës - Bota Sot
Kardashian tregon efektet e dietës

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Kardashian tregon efektet e dietës

Më: 26 tetor 2012 Në ora: 09:49

Kim Kardashian ka dashur tu tregojë miqve dhe fansave efektet e fitnesit në trupin e saj. Bukuroshja e famshme e botës së televizionit dhe shoubizit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës i ka ndarë këto foto me fansat në rrjetin social duke zbuluar tanimë marrëdhënia me të dashurin Kanye VVest ka ndikuar pozitivisht edhe në aspektin e linjave dhe mënyrës se si e mban trupin në formë.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test