Rihana bëhet serioze - Bota Sot
Rihana bëhet serioze

Bota e Yjeve

E shtunë, 27 gusht 2016

Rihana bëhet serioze

Më: 26 tetor 2012 Në ora: 10:18

Rihana veçanërisht duket serioze edhe kur largohet nga një takim zyrtar biznesi. Këngëtarja e hitit më të fundit “Diamonds” e veshur në formë provokuese është shfaqur në Los Anxhelos ndërsa mikson elementët e seriozitetit me ato ekstravagant. 24 vjeçarja në ditët e fundit është bërë vazhdimisht protagoniste e shtypit për shkak të rikthimit të romancës me ish të dashurin e dhunshëm.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test