Transparenca e Kim Kardashian - Bota Sot
Transparenca e Kim Kardashian

Bota e Yjeve

E enjte, 25 gusht 2016

Transparenca e Kim Kardashian

Më: 25 prill 2013 Në ora: 15:22

Si duket Kanye West është i detyruar të bëhet mbrojtës kur Kim Kardashian vesh fustanin e saj të shkurtër dhe shumë transparent. 32 vjeçarja e cila është duke e pritur fëmijën e saj të parë më Kenye West, shkëlqeu të mërkurën në një fustan të shkurtër të zi voluminoz.
Fustani ishte shumë i shkurtër, por kur Kim filloi të ec shkallëve disa hapa dhe Kanye i doli mbrapa në mbrojtje fatmirësisht.


Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test