Telegram ngushllimi - Bota Sot
Telegram ngushllimi

Diaspora

E mërkurë, 24 maj 2017

Telegram ngushllimi

Më: 20 maj 2017 Në ora: 02:35
Agim Kikaj

Me pikllim të thellë morrëm lajmin për vdejen e hershme të Agim Kikajt,deputet të kuvendit të Kosoves, veprimtarit të devotshëm i LDK-së.Eshtë kjo një humbje e madhe për Familjen ngase mbeten pa më të dashurin e tyre,humbje për LDK-në dhe gjithë Kosoven ngase do ndihet mungesa e këtijv veprimtaari të devotshëm per ndërtimin e Vendit.

Ju shprehim ngushllimet tona të sinqerta familjes Kikaj, Lidhjes Demokratike të Kosoves-Dega Podujevë, si dhe gjithë miqeve e bashkëveprimtareve të të ndjerit Agim Kikaj.

Për Nëndegen e LDK- për NRW Jakup Gerguri

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pse u bashkua Ramush Haradinaj me PDK-në:

    Për postin e kryeministrit

    Kishin marrëveshje të fshehtë edhe më herët

    Nuk e di

    Shiko rezultatet
    test