Ja si duken produktet ushqimore përpara se të formohen plotësisht - Bota Sot
E hënë, 27 mars 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
 • Ja si duken produktet ushqimore përpara se të formohen plotësisht

  Të gjithë i njohim perimet dhe farat e tyre.

  Por, a e keni menduar ndonjëherë se si janë ato në fillimet e tyre kur sapo mbillen?

  Ne kemi vendosur t'ju shuajmë kuriozitetin me anë të albumit të fotove.

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh Organizata “Syri i Popullit”, ka për synim:

  Destabilzimin e Kosovës

  Pengimin e Gjykatës Speciale

  Vrasjen e “tradhtarëve”

  Pengimin e votimit të demarkacionit

  Shiko rezultatet
  test