Kur fëmijët mbesin vetëm me kafshët - Bota Sot
E martë, 25 prill 2017

Foto galeri

Kthehu në ballinë
 • Kur fëmijët mbesin vetëm me kafshët

  Ndoshta po të tentoni të vishni macen tuaj, mund të ketë ca vështirësi ndoshta edhe disa gërvishtje.

  Megjithatë disa fëmijë ia dalin të shndërrojnë kafshët shtëpiake në personazhe të ndryshme.

  Duke filluar nga përdorimi i tyre për të bërë pikturë e deri tek veshjet më qesharake, ju sjellim disa fotografi qesharake te fëmijëve dhe kafshëve të tyre.

1 / 16
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Më të lexuarat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

  Qeveria ta përfundoj mandatin

  Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

  Opozita do ta rrezoj qeverinë

  Shiko rezultatet
  test