Ngjyrat e vjeshtës - Bota Sot
E martë, 17 korrik 2018
  • Ngjyrat e vjeshtës

    Stina e vjeshtës është më e vështira për vajzat, kur është fjala për atë se çfarë duhet të veshin – por mos u shqetësoni i keni ca ide dhe ngjyra edhe për këtë stinë.

    Ngjyra ka secila stinë – jo vetëm në natyrë, por edhe në veshjen tuaj.

    Vajza, këto janë ngjyrat trendi të kësaj kohe.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat