Ide për dhomë bebesh - Bota Sot
E premte, 21 shtator 2018
  • Ide për dhomë bebesh

    Për të gjithë prindërit në pritje të ardhjes në jetë të fëmijës se tyre ka goxha punë. Ndër to është edhe përgatitja e dhomës për më të vegjlit tuaj.

    Duke filluar nga shtrati, vendi për të ndërruar beben, dollapët e vegjël e deri tek dekori, gjithçka duhet të jetë e rregulluar mirë që të ofroj një ambient të ngrohtë për fëmijën.

    Lauren Conrad, njëra nga fytyrat më të dashura televizive, ka ndarë me të gjithë disa ide të cilat i ka aplikuar vetë ajo për dhomën e djalit të saj Liam.

    Hidhni një sy fotografive më poshtë, në të cilat shihet një interier minimalist e tejet i thjeshtë dhe i bukur që do të kënaqte shijet e të gjithëve.

1 / 6
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat