Nedved: Ta fitojnë Kupën - Bota Sot
Nedved: Ta fitojnë Kupën

Futboll

E martë, 25 prill 2017

Nedved: Ta fitojnë Kupën

Më: 21 prill 2017 Në ora: 13:07
Nedved

Zëvendëspresidenti i Juventusit, Pavel Nedved, e konsideron si ndeshje shumë të fortë me Monaco-n. “Të luash kundër një skuadre plot me talent të rinj që nuk kanë çfarë të humbasin është e rrezikshme”, ka thënë fillimisht Nedved pas mësimit të kundërshtarit të.

“Në Champions League duhet të bësh më të mirën tënde në çdo ndeshje dhe ky është synimi ynë. Në Barcelonë bëmë një gjë të madhe, por lojtarët tani janë të fokusuar që të fitojnë Kupën”, ka thënë Nedved.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh A besoni se Qeveria do ta perfundoj mandatin e saj?

    Qeveria ta përfundoj mandatin

    Qeveria do të bije, pasi do të prishet koalicioni

    Opozita do ta rrezoj qeverinë

    Shiko rezultatet
    test