Argjentina zbulon listën, ka një befasi të madhe - Bota Sot
Argjentina zbulon listën, ka një befasi të madhe

Futboll

E shtunë, 17 mars 2018

Argjentina zbulon listën, ka një befasi të madhe

Më: 19 maj 2017 Në ora: 23:42
Lionel Messi

Argjentina ka publikuar listën me lojtarët e ftuar për dy ndeshjet miqësore kundër Brazilit dhe Singaporit.

Kombëtarja e Lionel Messit, ka zbuluar listën me lojtarët e ftuar për miqësoren e 9 qershorit ndaj Brazilit dhe miqësoren e 13 qershorit ndaj Singaporit.

Befasia e këtij grumbullimi është sulmuesi i Interit, Mauro Icardi, që është ftuar në kombëtare.

Në këtë grumbullim, është lënë jashtë sulmuesi i Manchester Cityt, Kun Aguero.

Image
Lista e Arjgentines
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test