‘Skifterët’ të mërzitur që humbën mikun! - Bota Sot
‘Skifterët’ të mërzitur që humbën mikun!

Futboll

E shtunë, 18 nëntor 2017

‘Skifterët’ të mërzitur që humbën mikun!

Nga: K.Goca Më: 17 korrik 2017 Në ora: 12:27
Pamje në stadiumin e Prishtinës

Tifozët më të zjarrtë në Kosovë, ‘Skifterat’ janë të mërzitur që humbën mikun e madh. Tifozët e Gjilanit ‘Skifterat’ në faqen e tyre zyrtare shprehjen dhimbjen e tyre.  

“Shprehim keqardhje dhe bashkndjejmë dhimbje me familjen dhe shoqërinë e të ndjerit Sokol Mehmeti.

Një skifter i vjetër dhe shembull për të gjithë ne do t'i mungojë shokëve Skiftera, FC Gjilani-t dhe Kombëtares tonë.

Pusho në paqe shoku jonë!”, shkruhet në faqen e tyre.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test