Di Maria, opsion për Barcelonën - Bota Sot
Di Maria, opsion për Barcelonën

Futboll

E diel, 22 tetor 2017

Di Maria, opsion për Barcelonën

Më: 13 gusht 2017 Në ora: 06:54
Angel Di Maria

Barcelona mund të tentojë ta transferojë yllin e Paris Saint-Germain, Angel Di Maria, sipas Marca.

Katalunasit janë dobësuar nga shitja e Neymar te PSG, dhe e shohin ish-yllin e Real Madrid si një opsion, sidomos nëse nuk arrijnë që ta transferojnë Philippe Coutinho-n ose Ousmane Dembele-në.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
    test