Besa lë duarthatë Flamurtarin - Bota Sot
Besa lë duarthatë Flamurtarin

Futboll

E diel, 24 qershor 2018

Besa lë duarthatë Flamurtarin

Më: 13 shtator 2017 Në ora: 18:23
Fetim Kasapi

Besa nga Peja dëshmon formë të mirë, skuadër e cila kishte nisur me vonesë përgatitjet për edicionin e ri. Pejanët regjistruan triumfin e dytë, kurse Flamurtari nga Prishtina vazhdon pa fitore në elitë. Besa ngadhënjeu me rezultat 2:0 ndaj ‘flamurtarëve’.

Në minutën e 47-të, Fetim Kasapi shënoi supergol,  pas gabimit të portierit Krenar Ramadani. Tre minuta pa përfunduar, Fetim Kasapi shënoi edhe një herë dhe vulosi fitoren me rezultat 2:0.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test