Më 13 nëntor, miqësorja Kosovë – Letoni - Bota Sot
Më 13 nëntor, miqësorja Kosovë – Letoni

Futboll

E mërkurë, 18 korrik 2018

Më 13 nëntor, miqësorja Kosovë – Letoni

Më: 12 tetor 2017 Në ora: 18:15
Kosova

Federata e Futbollit e Kosovës dhe Federata e Futbollit e Letonisë kanë arritur sot marrëveshje për zhvillimin e ndeshjes miqësore ndërmjet Kombëtareve të dyja vendeve.

Miqësorja Kosovë – Letoni, do të zhvillohet më 13 nëntor, 2017, në Stadiumin Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë.

Kjo do të jetë ndeshja e parë zyrtare që Kosova do ta zhvillojë në shtëpi, pasi ndeshjet e ciklit kualifikues për Botërorin “Rusia 2018”  i ka zhvilluar në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër, bëhet e ditur nga FFK.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test