Haliti i bën pyetje komike Pacollit - Bota Sot
Haliti i bën pyetje komike Pacollit

Kosova

E martë, 14 gusht 2018

Haliti i bën pyetje komike Pacollit

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 18:03
Xhavit Haliti dhe Islam Pacolli

Nënkryetari i Kuvendit, Xhavit Haliti sot gjatë seancës plenari iu drejtohet me pyetje qesharake deputetit të AKR-së, Islam Pacollit.

Deputeti i AKR-së, Islam Pacolli, i është afruar nënkryetarit të Kuvendit, Xhavit Halitit , për ta pyetur nëse seanca do të zgjasë shumë pasi sot është ditë ‘ e xhuma’, kurse, Haliti e ka pyetur Pacollin nëse do të shkoj të falet në xhami.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test