Si duket sot njeriu që i doli përpara makinave të NATO-s në Gjakovë - Bota Sot
Si duket sot njeriu që i doli përpara makinave të NATO-s në Gjakovë

Kosova

E premte, 21 shtator 2018

Si duket sot njeriu që i doli përpara makinave të NATO-s në Gjakovë

Më: 23 prill 2018 Në ora: 08:01
Agim Berberi

Fotografia e tij bëri xhiron e gjithë botës, kur ai me dy duart lart, me lot në sy dhe gëzim të madh hidhej xhamave të makinave të NATO-së, 16 vjet më parë në Gjakovë.

Është Agim Berberi apo si njihet me nofkën Rusi që tregon se çfarë ndodhi atë ditë dhe si shpëtoi i gjallë

Lajmin me FOTO e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test