Ministri Lluka do të vizitojë PTK-në - Bota Sot
Ministri Lluka do të vizitojë PTK-në

Kosova

E martë, 21 gusht 2018

Ministri Lluka do të vizitojë PTK-në

Më: 8 korrik 2018 Në ora: 17:57
Valdin Lluka

Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdin Lluka, nesër viziton Ndërmarrjen Publike Telekomi i Kosovës, me ç ’rast do të takohet me kryeshefin dhe bordin e kësaj ndërmarrje.

Qëllimi i kësaj vizite është njohja për së afërmi me gjendjen aktuale në këtë ndërmarrje dhe mundësitë e zgjidhjes së problemeve me të cilat ballafaqohet ajo.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test