53-vjecarja gjendet e dekompozuar, komshinjtë: 3 ditë pa e parë - Bota Sot
53-vjecarja gjendet e dekompozuar, komshinjtë: 3 ditë pa e parë

Kronikë e zezë

E martë, 30 gusht 2016

53-vjecarja gjendet e dekompozuar, komshinjtë: 3 ditë pa e parë

Më: 8 shtator 2012 Në ora: 20:42

Një 53-vjecare është gjetur e vdekur në banesën e saj, në rrugën ‘Asim Vokshi’ në kryeqytet.

Burime nga policia e Tiranës bëjnë me dije se viktima Yllka Hasimi, është gjetur e dekompozuar në banesën e saj mbrëmjen e sotme, pas denoncimit për zhdukjen e saj nga banorët e pallatit, të cilët kanë rrëfyer se nuk e kishin parë 53-vjecaren pej mëse tri ditësh.

Policia pas gjetjes së gruas e cila jetonte e vetme, po heton nëse ngjarja ka ndodhur për shkaqe natyrale apo rrethana të tjera.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test