Tiranë, plagosje me armë tek ish-Uzina Traktor, në arrati autori - Bota Sot
Tiranë, plagosje me armë tek ish-Uzina Traktor, në arrati autori

Kronikë e zezë

E enjte, 25 gusht 2016

Tiranë, plagosje me armë tek ish-Uzina Traktor, në arrati autori

Më: 1 tetor 2012 Në ora: 08:54

Një person është plagosur me armë zjarri sot paradite në zonën e ish-Uzinës së Autotraktorëve në Tiranë.

Policia dyshon se shtetasi Urim Marku ka plagosur me armë një shtetas tjetër dhe më pas është larguar me një automjet me targa të huaja në drejtim të paditur.

Mbeten ende të paqarta rrethanat e ngjarjes.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test