Një i vrarë dhe një i plagosur në Prizren - Bota Sot
Një i vrarë dhe një i plagosur në Prizren

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 gusht 2016

Një i vrarë dhe një i plagosur në Prizren

Më: 2 tetor 2012 Në ora: 23:54

Një person është vrarë dhe një është plagosur, në një tragjedi që ka ndodhur rreth orës 22:00 në fshatin Atmaxhë të Prizrenit. Dy familje të afërta janë përfshirë në këtë incident që përfundoi tragjikisht.
Policia e Kosovës ka vënë në pranga katër persona të dyshuar ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore.
Lajmin e ka konfirmuar për Indeksonline, toger Hazir Berisha, zëdhënës rajonal i Policisë në Prizren.
Ai tha se, policia para disa minutave ka marrë një informacion për një rast vrasje. Njësitet policore menjëherë i janë përgjigjur rastit, ndërsa mësohet se një person është vrarë dhe një tjetër ka marrë plagë nga gjuajtjet me armë zjarri.
“Për momentin katër persona janë arrestuar ndërsa hetimet ende janë duke vazhduar”, tha zëdhënësi Berisha./

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test