Polici i burgut përplas me makinë nënën me 2 fëmijët, vdes 2-vjeçari - Bota Sot
Polici i burgut përplas me makinë nënën me 2 fëmijët, vdes 2-vjeçari

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 gusht 2016

Polici i burgut përplas me makinë nënën me 2 fëmijët, vdes 2-vjeçari

Më: 4 tetor 2012 Në ora: 14:53

Një aksident i rëndë automobilistik është shënuar në aksin Elbasan-Librazhd ku si pasojë ka gjetur vdekjen një fëmijë 2-vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si Xibrakë, kur një automjet tip ‘Benz’ i drejtuar nga një punonjës i burgut të Peqinit ka përplasur shtetasen, Mimoza Poka që mbante përdore 2 fëmijët e saj, 2 dhe 4 vjec.

Vdekja ka qenë e menjëhershme për më të voglin prej fëmijëve, 2-vjeçarin I.Poka, kurse në gjendje të rëndë në spital është dërguar fëmija tjetër, S.Poka, 4 vjeç.

E vetmja që ka shpëtuar pa plagë ka qenë nëna e 2 fëmijëve.

Policia po heton rrethanat në të cilat ka ndodhur aksidenti

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test