Kërcënon me thikë mësuesen, arrestohet 17-vjeçari - Bota Sot
Kërcënon me thikë mësuesen, arrestohet 17-vjeçari

Kronikë e zezë

E hënë, 29 gusht 2016

Kërcënon me thikë mësuesen, arrestohet 17-vjeçari

Më: 9 tetor 2012 Në ora: 20:20

Policia e Tiranës ka arrestuar një 17-vjeçar, pasi ka kërcënuar mësuesen e tij me thikë. Sipas burimeve të policisë, minoreni me inicialet A.S, 17 vjeç, është nxënës i shkollës “Sandër Prosi”.

Ky i fundit ka kërcënuar mësuesen Blerta Gjata, e cila e ka denoncuar atë në polici. Ende nuk dihen motivet e kërcënimit, ndërkohë që policia është duke marrë në pyetje adoleshentin.

Dhuna brenda ambienteve të shkollës është bërë një fenomen shumë shqetësues vitet e fundit, teksa përveç sherreve massive me mjete të ftohta me njëri-tjetrin, shpesh herë ata janë konfliktuar edhe më mësuesit e tyre, si në këtë rast.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test