Durrës, bashkëshorti vret gruan me mjete të forta, dyshohet për xhelozi - Bota Sot
Durrës, bashkëshorti vret gruan me mjete të forta, dyshohet për xhelozi

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 gusht 2016

Durrës, bashkëshorti vret gruan me mjete të forta, dyshohet për xhelozi

Më: 19 tetor 2012 Në ora: 23:59

Një burrë vrau me mjete të forta të shoqen e tij në lagjen nr. 8 të qytetit të Durrësit. Policia tha se viktima është Lime Dedej, 42 vjeç, e cila ndërroi jetën në spital pas dhunës së ushtruar nga i shoqi. Policia ka arrestuar menjëherë pas ngjarjes autorin Bujar Dedej, 48 vjeç.

Dyshohet se shkak për këtë krim të rëndë ka qenë xhelozia e të shoqit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test