Durrës, përplaset nga makina, humb jetën 20 vjeçari - Bota Sot
Durrës, përplaset nga makina, humb jetën 20 vjeçari

Kronikë e zezë

E mërkurë, 24 gusht 2016

Durrës, përplaset nga makina, humb jetën 20 vjeçari

Më: 24 tetor 2012 Në ora: 09:56

Gjatë orëve të mbrëmjes së ditës së martë, në autostradën Durrës-Tiranë, një kalimtar u aksidentua për vdekje. Aksidenti ndodhi pranë mbikalimit të ‘Shën Vlashit’.

Viktima është 20 vjeçari Marjol Pulaku, trupi i pajetë i të cilit u gjet nga banorët e zonës, ndërsa autori i ngjarjes është larguar me mjetin e tij.

Policia po punon për identifikimin e autorit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Kush ka të drejtë dhe çfarë duhet të bëj Qeveria me demarkacionin me Malin e Zi?

  Kuvendi duhet ta votojë marrëveshjen për demarkacion me Malin e Zi

  Qeveria duhet ta rishikoj marrëveshjen

  Opozita ka të drejtë që po kundërshton demarkacionin

  Qeveria ka të drejtë për demarkacionin

  Nuk duhet të votohet marrveshja, sepse me demarkacion Kosova humbë tokë

  Shiko rezultatet
test